Wydarzenia

Alosza Awdiejew

16 grudnia 2014
Alosza Awdiejew
Dobre koncerty, to jest to co lubimy (prawie)najbardziej. Niewątpliwie spotkanie ze znanym muzykiem, pieśniarzem i bardem wschodu - Aloszą Awdiejewem, było wielkim przeżyciem. Przede wszystkim - jest to profesjonalista z wielkim scenicznym obyciem, a co ważniejsze to bardzo, bardzo interesujący człowiek, tryskający humorem, którego występ wciaga jak sokowirówka!
 
Przy akompaniamencie dwóch doskonałych gitarzystów, z którymi artysta współpracuje, na ponad 45 minut przenieśliśmy się w odległe miejsca wschodu, na stepy, pola ale i miasta jak np. Odessa. Muzyczne pejzaże pozwoliły zapomnieć o rzeczywistości i kompletnie odpłynąć... Jesteśmy pod WIELKIM wrażeniem!

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony

Blog
Być
Facebook
Youtube