Wydarzenia

Hej dziewczyny, hej chłopacy!

18 grudnia 2014
Hej dziewczyny, hej chłopacy!
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1, a konkretnie Szkoła Podstawowa nr 12, jeszcze precyzyjniej dzieciaki z klasy szóstej - właśnie Ci, swoją radosną grupą nawiedzili nas dziś, prezentując Jasełka. Ale jakie Jasełka!? Trzeba przyznać, że tak interesująco, różnorodnie i wciagająco przygotowanego przestawienia dawno nie oglądaliśmy.
 
Czego tu nie było? Dowcipne przedstawienie z Herodem co się z diabłem związał, anielskie pochody i dobaleskie konowania, a nawet gospelowe pieśni w języku angielkim i do tego jeszcze wspólne kolędowanie (a to już po naszemu oczywiście). Gratulujemy dzieciom i paniom nauczycielkom  przygotowania tak ciekawego występu, przedstawionego z pasją i prawdziwie aktorskim zacięciem. Jesteśmy pod wrażeniem i jak mawiają nasi przyjaciele z innych krain, to było assom! (czyli wspaniałe).

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony

Blog
Być
Facebook
Youtube