Wydarzenia

Nasze Andrzejki

28 listopada 2014
Nasze Andrzejki

W tym roku Andrzejki na Kluzeka, to zarazem impreza z cyklu Dom Otwarty. Dzięki temu ranga wydarzenia znaczna, do tego wypasiony zespół - Dragon’s Band (chłopaki tak głośno grali, że aż ochrypli), a także pyszności poczęstunkowe (ach, ten bigosik), konkursy (z nagrodami) i wróżby przygotowane specjalnie przez niezawodną młodzież z Gimnazjum w Sieprawiu (i równie niezawodną p. Bożenkę - pozdrawiamy!).

A co najważniejsze goście - zarówno z innych placówek, jak i z naszej małej, lokalnej społeczności (pozdrawiamy wszystkie miłe Panie!). A jak było? No jak to jak?! Super! Co się będziemy rozpisywać, kto był wie, kto nie był wiele stracił! :) Ale już w styczniu kolejna okazja, by z nami spędzić miło czas na jakiejś świetnej imprezie.

Tu znajdziesz

Stowarzyszenie

 
Stowarzyszenie na rzecz DPS Kluzeka „Być” w Krakowie oraz ludzi w podeszłym wieku jest organizacją pozarządową powstałą w 2000 roku. Celem organizacji jest wspieranie ludzi w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie otoczyło szczególną troską i opieką niepełnosprawnych mieszkańców Domu Pomocy społecznej ul. Kluzeka 6 w Krakowie.
 
 

Fundusze Europejskie

 
 
 

Nasze strony

Blog
Być
Facebook
Youtube